10 zalet inwestycji

10 zalet inwestycji

Nie potrzebujesz wielkiego kredytu na start! Aby wprowadzić się do 63m mieszkania musisz wpłacić ok 150 000 zł zwrotnej kaucji i partycypacji a nie prawie 400 000 zł kosztów całego mieszkania.

Bardzo atrakcyjna cena metra kwadratowego mieszkania – warto porównać cenę wykupu mieszkania (prognoza na dzień 03.04.2020 to 6300 zł za metr)  na Krasińskiego 12 z okolicznymi ofertami na rynku pierwotnym.

Doskonała lokalizacja! Z Krasińskiego 12 wszędzie jest blisko! Klika minut spacerem na Dolinę Trzech Stawów i do ścisłego Śródmieścia. W pobliżu wyjazd na autostradę A4 i DTŚ. Dodatkowo tramwaj i autobus, centrum handlowe, szkoła, żłobek i przedszkole.

Początkowe zaangażowanie finansowe (kaucja i partycypacja) jest zwrotne, czyli w razie konieczności możesz zmienić miejsce zamieszkania i odzyskać wpłacone na początku pieniądze.

Już od pierwszego miesiąca w ramach czynszu spłacasz koszt budowy budynku w części przypadającej na Twoje mieszkanie, a kwota ta będzie odjęta od kosztu mieszkania przy wykupie.

Wykup mieszkania może nastąpić w najbardziej dogodnym dla Ciebie momencie. Ostatecznego wykupu możesz dokonać w momencie, gdy twoja sytuacja finansowa będzie najbardziej sprzyjająca, ale nie wcześniej niż 5 lat od podpisania umowy.

Każde mieszkanie jest wyposażone w komórkę lokatorską, ogrzewanie podłogowe i filtry antysmogowe w cenie.

W budynku znajduje się ogólnodostępna wózkownia i rowerownia.

Do każdego mieszkania jest przyporządkowane miejsce parkingowe, które można wynajmować w bardzo atrakcyjnej cenie (64 zł na miesiąc).

Mieszkanie jest oferowane przez stabilny, godny zaufania, publiczny podmiot o wielkim doświadczeniu inwestycyjnym w Katowicach.